Стати страховим агентом: як розпочати свою кар'єру у страхуванні

Стати страховим агентом: як розпочати свою кар'єру у страхуванні

Робота страховим агентом — одна із альтернатив офісній роботі. Така робота дає свободу, прибуток, вільний графік, віддалену роботу із дому. Це досить вигідно, оскільки в українців довіра до страхування зростає із кожним роком. Про те, як стати страховим агентом і які переваги цієї професії — буде далі у статті.

Хто такий страховий агент

Страховий агент — це фізична особа, що виконує роль посередника між клієнтом і страховими компаніями. Його обов'язки — пошук клієнтів і підбір й продаж підходящих страхових полісів для них. Для цього треба проаналізувати потреби конкретного клієнта, потім із наявних страхових полісів підібрати найактуальніший. Знайти страхові компанії і їх поліси й порівняти можна на платформі для агентів Insurs Online https://agent.insurs.online/, там можна оформити поліс. 

Така робота дуже зручна для високоорганізованих людей, які можуть розподілити свій час і їм не подобаються нудні однотипні задачі і постійний контроль. Винагорода —  комісія із кожного проданого полісу. Відсоток може бути різний, все залежить від страхової компанії і конкретного полісу. Але чим більше продано полісів — тим вище буде прибуток.

Як шукати клієнтів і працювати

Зазвичай такі платформи для страхових агентів надають певне навчання і консультацію по своїй програмі. Треба мати лише комп'ютер і вихід в інтернет й пройти реєстрацію в особистому кабінеті онлайн-платформи. У цій системі вводяться усі данні клієнта, підбираються страхові поліси і формуються договори, фіксуються продажі полісів. 

Можна у команду прийняти свого агента, слідкувати за його продажами через систему й отримувати відсотки з його продажів. Також поліс можна запропонувати друзям, родичам, колегам. Можливо хтось із них збирається у відпустку. Можна попросити своїх друзів порекомендувати ці послуги їх друзям. 

Страхування буває різним:

  • автострахування (автоцивілка чи КАСКО);

  • страхування відповідальності;

  • особисте страхування.

Автоцивілка — покриває відповідальність власника авто перед іншими учасниками руху. КАСКО страхує власника машини від угону, ДТП.

Туристичне страхування, зверненя у клініку, отримання травми, нещасні випадки — це все особисте страхування.

Для подорожі за кордон часто треба оформити Зелену карту чи медстрахування. Це допоможе захистити своє здоров'я і зменшить витрати на медицину за кордоном.

Отже, страхування — корисна річ, що може виручити у складних життєвих ситуаціях. Бути страховим агентом вигідно і прибутково.